

Informacje w podsumowaniu zamówienia
Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.
Vitapol Smakers przysmak kolby dla gryzoni i królika bekonowy 90g
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Vitapol Smakers przysmak kolby dla gryzoni i królika bekonowy 90g
SMAKERS – pożywna i aromatyczna przekąska dla gryzoni!
Smakers stanowi doskonałe urozmaicenie i uzupełnienie diety gryzoni wszystkożernych, takich jak chomik, mysz czy szczur. Dodatek bekonu sprawia, że przysmak jest pożywny, delikatny w smaku i wyjątkowo chętnie zjadany przez naszych małych pupili. To także cenne źródło białka zwierzęcego, tak ważnego w diecie gryzoni.
Skład
- pszenica
- mąka z ziarna pszenicy
- pszenica prażona
- mąka z ziarna kukurydzy (5%)
- boczek liofilizowany (4%)
- drożdże
Składniki analityczne
- białko surowe min. 10,2%
- tłuszcz surowy min. 0,01%
- włókno surowe max. 2,9%
- popiół surowy max. 2,6%
- wilgotność max. 12%
Sposób podawania:
Podawać jako przysmak uzupełniający karmę podstawową. Idealny jako smaczna nagroda lub codzienny dodatek do diety!
Zapisz się do newsletter - otrzymaj darmowy ebook o diecie BARF
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Dodatkowo otrzymasz darmowy ebook o diecie BARF (jeśli nie otrzymasz maila sprawdź spam)


